Фризерот ја шишаше и ја тешеше расплаканата девојка, а потоа ја направи најубавата работа досега

На социјалните мрежи се шири емотивно видео од фризерски салон каде фризер ја сече и теши расплаканата девојка.

На видеото се гледа девојка која боледува од рак која доаѓа на фризер за целосно да и ја отсечат косата.

Додека девојката громори во солзи, фризерката се обидува да ја утеши, а откако ја изгубила косата, тој направил неверојатна работа.

Ја прегрнал, а потоа почнал да си ја шиша косата со апаратот, а девојката го гледала во целосен шок.

Прегрнувајќи ја цело време со едната рака, тој целосно си ја избричил главата во знак на солидарност, а допрената девојка го прегрнала назад.

Никој не се бори сам“, стои во описот на видеото кое има 11,6 милиони прегледи

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *