Преубаво видео:За прв пат го зеде новороденчето во раце, нејзините емоции ќе ве воодушеват!

Бри Милер живее во Реседа, Калифорнија. Оваа мајка го роди своето прво дете, девојчето Марли Рее.

Набргу по раѓањето, Бри реши да ја запознае со своето семејство. Таа знаеше дека овие ќе бидат посебни моменти, па секој го снимаше со камера.

Тој ден, двајца братучеди дојдоа да го пречекаат бебето. Бри го држеше и хранеше бебето и тие со воодушевување ја гледаа. Беше очигледно дека едвај чекаат да ја земат во раце.

Кога Бри и го подари бебето на Тифани, малото девојче беше преплавено од емоции.

Очите и станаа магливи кога погледна во братучетките и потоа и течеа солзите бидејќи не можеше да ги задржи своите емоции. Навистина беше прекрасен момент.

Погледнете и сами на ова запознавање во приложеното видео.

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *