Неверојатна вода за детоксификација!

Пробајте ја оваа НЕВЕРОЈАТНА вода за детоксикација 🍊🍋🥒

-1 Портокал
-1 Краставица
-Грст нане
-Лимон
-Куркума
-Џумбир

 

Автор: Нутриционист Валентина Глигорова

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *